TEŞEKKÜRLER!!

HAVAİ FİŞEK
15 AYDIR BÜYÜK BİR HEYECANLA VE MUTLULUKLA TARİFLERİMİ PAYLAŞTIĞIM “PINARIN MUTFAK SIRLARI” 350 TARİFLE BLOGDA VE FACEBOOK FAN SAYFASINDA 6500 KİŞİYE ULAŞTI.MUTLULUĞUM TARİF EDİLEMEZ.İNŞALLAH KISA ZAMANDA 10000 İ DE GÖRMEK İSTİYORUM:
NİLAY HANIMIN SİTESİNDE YAYINLADIĞI TARİFLERİMLE TANINMAYA BAŞLADIM.HER KONUDA DESTEĞİ İÇİN NİLAY HANIMA DA ÇOOOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.ÖZELLİKLE HAYALLERİMİ GERÇEKLEŞTİRMEME VESİLE OLDUĞU İÇİN:)
SİZLERİNDE TARİFLERİMİ PAYLAŞTIĞINIZI BİLİYORUM.ÇÜNKÜ TARİFLERİ PAYLAŞTIKÇA “PINARIN MUTFAK SIRLARI “NI TANIYAN 6500 KİŞİ OLDU.HERKESE CANI GÖNÜLDEN ÇOOOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Yayınlayan

alyaberke

urfada öğretmenim.bir oğlum bir kızım var.boş vakitlerimde mutfakta olmayı çok seviyorum.mutfakta yemekteki suya kadar ölçülü yaparım.bu nedenle lezzetleri her zaman aynıdır.

2 thoughts on “TEŞEKKÜRLER!!”

  1. Asıl bizler teşekkür ederiz..Artık yemek , pasta börek tariflerine anında ulaşmak çok kolay ..Birinci koşul belki internet olabilir ama bu işin mutfağında olan sizlersiniz ..Farklı ama insana cesaret veren açıklayıcı tarifler mutfak bilgimizi artırdığı gibi özgüvenimizi artırdı , artırmaya devam ediyor ..Şahsınızda bu işi hobi edinmiş tüm ustalara teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum ..

    1. güzel sözleriniz içinde ben çok teşekkür ederim.size mutfak konusunda yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:) her zaman yorumlarınızı bekliyorum.saygılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir